Timex TW5K94800 Zobacz większe

Timex TW5K94800

44 mm

14 mm

Tworzywo sztuczne

Tworzywo sztuczne

Akrylowe

Kwarcowy

50 m

Okrągła

Cyfrowa

INDIGLO

Tak

Tak

Tak

Tak

29 mm

Nowe

Przedmiot 1

Ostatnie egzemplarze!

Cena brutto: 118,47 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Timex TW5K94800 to męski zegarek wyposażony w mechanizm kwarcowy oraz podświetlenie INDIGLO, które zapewnia możliwość odczytania danych z tarczy również w ciemności.

Kolejną dostępną w tym modelu funkcją jest stoper, który przyda się do dokonywania pomiarów w czasie ćwiczeń. Maksymalna długość pomiaru wynosi aż 24 godziny.

Wodoszczelność na poziomie 50m. (5ATM) gwarantuje, że nie trzeba obawiać się większych zachlapań. Nie należy jednak w nim pływać ani nurkować, a przy kontakcie zegarka z wodą lepiej wystrzegać się wciskania przycisków.

Wśród innych przydatnych funkcji wyróżnić należy alarm. W tym konkretnym przypadku, ustawić można jeden alarm w ciągu doby. Zegarek wyposażony jest również w timer, który liczy czas do tyłu. Podobnie jak stoper, może okazać się ważny do dokonywania pomiarów w czasie treningu. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny. Model ten wyposażony został w bardzo rozbudowany datownik w postaci automatycznego kalendarza. Ukazuje on daty z wieloletnim wyprzedzeniem, a raz ustawiony nigdy się nie pomyli.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Timex TW5K94800

Timex TW5K94800

Napisz opinię

9 inne produkty w tej samej kategorii: